Get Adobe Flash player

Historia pokazów na Wielkim Ekranie kinowym

2003.01.25 - Peru - Śladami andyjskich imperiów - Ania i Marcin Bonikowscy

Peru jest wymarzonym celem podróży dla wielu z nas. Zwykle wyobrażamy sobie inkaskie ruiny zagubione w dżungli, Indian, wspaniałe góry, piękne wybrzeże. My wybieraliśmy się do Peru przez kilka lat. I w końcu szczęśliwe połączenie promocji w liniach lotniczych i naszych urlopów, otworzyło przed nami zagubiony świat Inków. W trakcie wyprawy przekonaliśmy się, że rzeczywistość przerasta nawet najśmielsze oczekiwania. Peru to przepiękny kraj, pełen kontrastów, żyjącej tradycji, wspaniałej przyrody i niebotycznych szczytów! Odnajdziemy tu prawdziwą amazońską dżunglę i setki kilometrów pustyń z olbrzymimi wydmami; piękne, pełne ptactwa i uchatek wyspy, i prawie siedmiotysięczne szczyty, zwieńczone pięknymi lodowcami; pełne zgiełku metropolie, i zagubione "zatrzymane w czasie" wioski Indian.

W czasie naszego pokazu chcemy przenieść Was do tej cudownej krainy; spróbujemy wypełnić nasz klub aromatem dżungli i łoskotem oceanu; zobaczycie jak żyli Inkowie i co pozostało z ich imperium; przeniesiemy się na prawdziwe wiejskie targi; będziemy wspinać się w skalnym królestwie kondorów i popłyniemy na spotkanie pingwinów. Zapraszamy.

Lima, 23.04.2002 "Hola! Jesteśmy od 12 godzin w Limie - jest bardzo gorąco. Jutro jedziemy do Cusco. Pierwsze wrażenia - prawdziwy "meksyk"; tysiące samochodów i jakieś 8 milionów Peruwiańczyków; turystów kilku. [...]"

Cusco, 29.04.2002 " [...] w Cusco było super. Machu Picchu nas urzekło, a targ w Pisaku powalił. Zrobiliśmy chyba 60 portretów Indian - miejmy nadzieję, że wyjdą. Wysokość daje nam w kość, ale powoli przyzwyczajamy się. Podstawowa zasada: albo jemy syty posiłek i leżymy, albo chodzimy i zwiedzamy. Inne kombinacje kończą się mdłościami i bólem głowy. [...]"

javlist.net